Продаж насіння Наско

Продаж насіння Наско

Оригінальна продукція насіння НАСКО має широку мережу офіційних дилерів у всіх регіонах України, чітко налагоджену систему логістики, контролю якості продажів. Ви можете зв'язатися з нашим дилером і придбати насіння компанії НАСКО. Якщо у дилера немає насіння, яке Вас зацікавило - зв'яжіться з нами і ми відправимо Ваше замовлення регіональному представнику або безпосередньо Вам. Це залежить від суми замовлення та технічної можливості виконати його.
 Україна складається з 24 областей та АР Крим. Площа України - 603,7 тис. кв. км. Україна - держава з розвиненою науковою та промисловою базою, являється крупним виробником сільськогосподарської продукції, економіка цієї галузі відрізняється високим технологічним рівнем розвитку. Україна ділиться на три основні природно-кліматичні зони вирощування овочевих культур: Полісся, Лісостеп та Степ. Велика частина посівних площ овочевих культур розміщена в степових зонах - 49%, лісостеп - 33%, полісся - 18%. Основними овочевими культурами в структурі посівних площ являються: капуста, томат, цибуля, перець, морква, буряк, огірок.  
   

Доставку ми здійснюємо через логістичні компанії "АВТОЛЮКС" і "НОВА ПОШТА", які мають найбільш розширену сітку пунктів доставки багажу. З приводу умов відвантаження просимо попередньо зв'язатися з нашими менеджерами і уточнити деталі.

 


Дочірні категорії

Про компанію

Компанія Наско

Наско - виробник насіння в Україні. Ми рекомендуємо Вам найкраще насіння сортів та гібридів овочевих культур.

Продукція

Ринок свіжої продукції, супермаркети, виробники свіжої продукції – головні контролери нашої компанії !

Якість насіння

Компанія Наско  гарантує якість лише того насіння, яке купується в оригінальній упаковці через офіційних представників або дилерів компанії. 

Продаж насіння Наско

Контакт Наско

  • Адреса: 03037 Україна, м. Київ, пр-т В. Лобановського, 28а
  • Tel: +38 (044) 288-41-04;
  • Fax: +38 (044) 288-41-05;
  • MTC: +38 (095) 311-21-42;
  • Life: +38 (093) 207-73-38;
  • KS: +38 (098) 622-52-01
  • Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.