Рекомендації по вирощуванню овочів

Технологія вирощування овочів від компанії Наско

Рекомендації по вирощуванню овочів від компанії Наско


Шановні овочівники-аматори та професіонали!

Якщо Ви вирішили відвідати цю рубрику, це означає, що Вас зацікавило насіння компанії Наско і Ви хочете більше дізнатися про вирощування сортів і гібридів овочевих культур. У багатьох з Вас виникають запитання щодо правильності підбору сортів та гібридів, які б ідеально підходили для вирощування у Вашому регіоні. Хочете більше дізнатися про технології обробітку та отримати консультацію кваліфікованих агрономів.

Початківці-овочівники з великим ентузіазмом прагнуть посіяти і виростити буквально будь-яке насіння, яке потрапляє в їхні руки. Однак через рік-два вдалого та невдалого досвіду приходить розуміння, що далеко не всі доступні овочі можна і потрібно вирощувати саме у вашому регіоні. Тому має сенс заздалегідь визначити свої пріоритети і вирішити, скільки і яких овочів вирощувати в наступному сезоні.

Фактори, які впливають на прийняття рішення по вирощуванню овочевої культури:

 • По-перше –це залежить від наявної в господарстві техніки. Чи зможете ви проводити агротехнічні прийоми на тій чи іншій культурі.
 • По-друге – головним чинником при виборі оброблюваної культури є наявність поливу. Полив може бути крапельний або дощування. При поливі дощуванням використовуються різні агрегати. І саме від їх використання змінюється схема посадки і терміни підживлень. При використанні крапельного поливу значною мірою зменшуються витрати води і мінеральних добрив. Оскільки підгодівлі й поливи проводяться через крапельну систему безпосередньо під вирощувані рослини. 
 • По-третє – біохімічний аналіз грунту, який підкаже, які культури підходять для вирощування на цьому грунті, а від вирощування яких варто відмовитися. Також це впливає на кількість мінеральних добрив, які необхідно буде внести протягом вегетації культури.
 • По-четверте – наявність якісного насіння. Саме насіннєвий матеріал високої якості є основою для отримання товарної продукції з високими показниками.

Детальніше: Технологія вирощування овочів від компанії Наско

Дочірні категорії

Рекомендації по вирощуванню овочів

Інтернет магазин

Про компанію

Компанія Наско

Наско - виробник насіння в Україні. Ми рекомендуємо Вам найкраще насіння сортів та гібридів овочевих культур.

Продукція

Ринок свіжої продукції, супермаркети, виробники свіжої продукції – головні контролери нашої компанії !

Якість насіння

Компанія Наско  гарантує якість лише того насіння, яке купується в оригінальній упаковці через офіційних представників або дилерів компанії. 

Продаж насіння Наско

Контакт Наско

 • Адреса: 03037 Україна, м. Київ, пр-т В. Лобановського, 28а
 • Tel: +38 (044) 288-41-04;
 • Fax: +38 (044) 288-41-05;
 • MTC: +38 (095) 311-21-42;
 • Life: +38 (093) 207-73-38;
 • KS: +38 (098) 622-52-01
 • Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.