Упаковка Наско

Упаковка Наско

Упаковка насіння компанії Наско


Уникайте підробок і фальсифікації сортів і гібридів - це основа вашого врожаю, а відповідно і прибутки!

Метою рубрики «Упаковка» - є надання інформації нашим клієнтам про основоположні принципи охорони та захисту авторських прав на сорти та гібриди овочевих культур компанії Наско.

Ми спробуємо висвітлити комплекс ризиків, які виникають внаслідок використання неякісного посівного матеріалу, а також постараємося дати корисні поради щодо забезпечення дотримання цих прав, попередження їх порушення і зміцненню бізнесу та ділової репутації наших партнерів на ринку насіння овочевих культур.

Інтелектуальна власність та авторське право

У відповідності з сучасними уявленнями інтелектуальна власність включає в себе в основному дві дуже великі категорії об'єктів - об'єкти авторського права і суміжних прав, а також об'єкти промислової власності (патенти, промислові зразки, корисні моделі, топології інтегральних мікросхем, селекційні досягнення, торгові марки, фірмові найменування, географічні зазначення; закрита інформація і т.д.). Відповідно до чинного законодавства України, правом інтелектуальної власності є право особи на результат інтелектуальної, творчої діяльності або на інший об'єкт права інтелектуальної власності, визначений Цивільним кодексом України. Право інтелектуальної власності включає в себе право забороняти або дозволяти використання добутків, винаходів, корисних моделей, торговельних марок та будь-яких інших винаходів автора. 

Авторське право (англ. — copyright) являє собою особисті немайнові та майнові права авторів та їх правонаступників, пов'язані із створенням та використанням творів науки, літератури і мистецтва.


 

Які органи мають право перевіряти дотримання авторських прав:


 

Участь партнерів у запобіганні порушення авторських прав на сорти та гібриди овочевих культур

компанії Наско

Згідно з українським законодавством, брати участь у кримінальному та цивільному процесі може лише правовласник або його представник.

Зі свого боку партнери можуть надавати допомогу в припиненні поширення контрафактних підробок за допомогою:

 • проведення активного маркетингу з використанням матеріалів, наданих компанією Наско;
 • формування внутрішньої політики компанії;
 • прийняття кодексів поведінки і підписування меморандумів про нерозповсюдження продукції компанії Наско в інших упаковках;
 • допомоги роботі правоохоронних органів щодо забезпечення захисту авторських прав на сорти та гібриди компанії Наско;
 • співробітництва з компанією Наско;
 • надання інформації про факти порушень авторських прав на сорти гібриди овочевих культур компанії Наско;
 • співпраці з іншими партнерами;
 • співпраці з громадськими організаціями, що працюють на українському ринку.

Ми сподіваємося, що наші партнери будуть активно поширювати насіння компанії Наско у фірмових упаковках і сприяти припиненню розповсюдження контрафактних копій продукції Наско.

Одним із порушень прав автора на насіння торгової марки Наско, є поширення насіння сортів і гібридів в упаковках, які не є упаковками компанії Наско. Оригінальна продукція компанії Наско має ряд ступенів захисту, які і підтверджують подленно упаковки та відповідність її змісту. Тільки купуючи насіння у фірмовій упаковці компанії Наско - Ви гарантовано отримуєте якісний продукт. Все насіння перед тим, як потрапити на ринок, проходять ряд перевірок, які дозволяють визначити якість матеріалу. І лише пройшовши суворий відбір, тільки якісний посівний матеріал потрапляє на ринок України.

Інтернет магазин

Про компанію

Компанія Наско

Наско - виробник насіння в Україні. Ми рекомендуємо Вам найкраще насіння сортів та гібридів овочевих культур.

Продукція

Ринок свіжої продукції, супермаркети, виробники свіжої продукції – головні контролери нашої компанії !

Якість насіння

Компанія Наско  гарантує якість лише того насіння, яке купується в оригінальній упаковці через офіційних представників або дилерів компанії. 

Продаж насіння Наско

Контакт Наско

 • Адреса: 03037 Україна, м. Київ, пр-т В. Лобановського, 28а
 • Tel: +38 (044) 288-41-04;
 • Fax: +38 (044) 288-41-05;
 • MTC: +38 (095) 311-21-42;
 • Life: +38 (093) 207-73-38;
 • KS: +38 (098) 622-52-01
 • Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.