Каталог Насіння НАСКО

          Шановні колеги, ми раді надати Вашій увазі новий каталог "Насіння Наско" в якому рекомендуємо Вам асортимент сортів і гібридів овочевих культур 2014-2015 років.

Агрофірма "Наско" - одна з найбільш великих приватних компаній, яка займається виробництвом, насінництвом овочевих культур. Як сучасна інноваційна компанія, Наско поставляє на ринок України та країни СНД широкий спектр високоякісного насіння овочевих культур.

Успішно співпрацюючи з великими агрогосподарствами, фермерами-овочівниками, працюючи в безпосередньому контакті з виробниками, тим самим відстежуючи всі вимоги до якості овочевої продукції на ринку, після проведення випробувань в різних кліматичних зонах, ми ділимося своїм досвідом і рекомендуємо найкраще з нашого асортименту. Пропонуємо Вам ознайомитися з новими сортами і гібридами фірми Наско. Ми включаємо в наш каталог кілька статтей про сучасні технології вирощування овочевих культур.

Ми сподіваємося, що наша тривала плідна співпраця принесе Вам найкращі результати і прибутки! Використовуючи якісний насіннєвий матеріал, а також застосовуючи сучасні технології вирощування, Ви маєте можливість домогтися найвищих результатів і стати лідером у виробництві овочевої продукції на ринку свіжих овочів.

Бажаємо Вам успіхів у вирощуванні та гарних врожаїв!

Телефонуйте, пишіть або надсилайте листи електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . Ви завжди отримаєте професійну відповідь!

 Каталог Наско доступний у форматі PDF   

 

 

Про компанію

Компанія Наско

Наско - виробник насіння в Україні. Ми рекомендуємо Вам найкраще насіння сортів та гібридів овочевих культур.

Продукція

Ринок свіжої продукції, супермаркети, виробники свіжої продукції – головні контролери нашої компанії !

Якість насіння

Компанія Наско  гарантує якість лише того насіння, яке купується в оригінальній упаковці через офіційних представників або дилерів компанії. 

Продаж насіння Наско

Контакт Наско

  • Адреса: 03037 Україна, м. Київ, пр-т В. Лобановського, 28а
  • Tel: +38 (044) 288-41-04;
  • Fax: +38 (044) 288-41-05;
  • MTC: +38 (095) 311-21-42;
  • Life: +38 (093) 207-73-38;
  • KS: +38 (098) 622-52-01
  • Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.